RHP Kaleido — foto 1
Fot. kawasaki · materiały prasowe producenta · źródło

RHP Kaleido

Prototyp

Kawasaki Heavy Industries

Kraj
JP
Wzrost
180 cm
Masa
86 kg
Stopnie swobody
32
Udźwig
18 kg
Rok
2025

Jak jest duży

RHP Kaleido mierzy 180 cm, czyli 103 % wzrostu człowieka — +5 cm wobec 175 cm.

Schematyczna sylwetka w skali podanej wysokości i masy, nie kształt konkretnej maszyny. Przeciągnij, aby obrócić.

Zastosowanie

zachranne-pracePrzemysłBadania

Najczęstsze pytania

Kto produkuje RHP Kaleido?

Robota RHP Kaleido produkuje Kawasaki Heavy Industries.

Jaki udźwig ma RHP Kaleido?

RHP Kaleido uniesie do 18 kg.

Jak wysoki jest RHP Kaleido?

RHP Kaleido mierzy 180 cm.

Czy RHP Kaleido jest w sprzedaży?

Aktualny status robota RHP Kaleido: Prototyp.

Podobne roboty

Źródła